Dzień Otwarty Opery Krakowskiej 10 XII 2011

Dzień Otwarty Opery Krakowskiej 10 XII 2011

Z okazji otwartego dnia, na najbliższą sobotę Opera Krakowska przygotowała wyjątkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych. Choć wejściówki na to wydarzenie rozeszły się jak świeże bułeczki, to istnieje szansa, że będzie można zobaczyć interesujący nas punkt programu (gdy zgłosi się mniej osób, niż przewidywano lub gdy zdarzy się coś nieoczekiwanego przemawiającego na korzyść tych, którzy nie mają wejściówek).

Od godz. 10.00 do 11.30 na goście będą uczestniczyć w otwartej próbie „Halki” S. Moniuszki. O 10.30, 12.00 i 16.00 w Sali Prób (IV piętro) widzowie zaśpiewają na otwartej lekcji śpiewu. O 12.00 w Sali Kameralnej (IV piętro) odbędzie się otwarta próba studia baletowego, po której będzie można uzyskać informacje o specyfice pracy grupy baletowej i zapisach do Studia Baletowego Opery Krakowskiej.  Chór dziecięcy będzie miał swoją próbę o 13.30 w Sali Prób. O 14.00 odbędzie się spotkanie z Mariuszem Kwietniem -światowej sławy solistą Metropolitan Opera w Nowym Jorku. W kolejnym spotkaniu o 17.00 w Sali Kameralnej będą uczestniczyć realizatorzy „Halki”. O 10.00, 12.00, 13.00, 16.00 i 17.00 zorganizowane grupy zobaczą zaplecza opery. Aby zobaczyć wystawę kostiumów Magdaleny Tesławskiej, wziąć udział w warsztatach plastycznych dla dzieci lub obejrzeć fragmenty spektakli w aneksie kinowym, nie musisz mieć wejściówki!

Będziesz w najbliższą sobotę w operze? Podziel się wrażeniami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>