Barcelona Przewodnik

YouGO! Magazine tym razem z przewodnikiem po Barcelonie

Przewodnik po Barcelonie oraz szerokie informacje o Hiszpanii to wiodące punkty nowego YouGO! Magazine 1/2012. Są też fotoreportaże z Turcji, Bułgarii i trekingu po Himalajach. W konkursie na relację z podróży można wygrać weekendowy pobyt w Szczawnicy.

Hiszpania jest niezmiennie popularnym kierunkiem podróży zarówno dla pragnących odpoczynku, jak i odkrywania nowych zwyczajów, kuchni i atrakcji turystycznych. YouGO! Magazine publikuje wywiad z Agnieszką Piech, która zwiedziła już niejedno miasto w Hiszpanii, prezentuje najważniejsze fiesty, a także opisuje południowy region – Andaluzję. Hitem wydania jest przewodnik po Barcelonie z mapą oraz ciekawostkami. Ekskluzywny artykuł dla YouGO! o wpływie Igrzysk Olimpijskich w 1992 roku na turystykę w Barcelonie napisał Jordi Serra, dyrektor logistyki komitetu organizacyjnego zawodów.

– Jak zwykle stawiamy na praktyczne porady i wspaniałe zdjęcia, często nadsyłane przez czytelników – mówi Grzegorz Pękała z YouGO! – Informacje z bezpłatnego magazynu o podróżach uzupełniane są w YouGO! – serwisie turystycznym, w którym znajduje się wideoprzewodnik po Barcelonie oraz w połowie marca na żywo relacjonowana będzie wielka fiesta w Walencji – Las Fallas. Oprócz tego proponujemy konkurs na najciekawszą relację z podróży. Do wygrania jest weekendowy pobyt w Willi Pod Sadami w Szczawnicy.

YouGO! prowadzi portale turystyczne (także Praktyczny Przewodnik, który czytasz), wydaje magazyn oraz aplikacje na smartfony pomagające podróżować. YouGO! Magazine dostępny jest pod adresem www.yougo.pl/magazine. Od tego numeru jest też dostępny do przekartkowania w portalu Spoti.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>