"El hijo de la novia" w Porto Alegre w Krakowie

“El hijo de la novia” w Porto Alegre w Krakowie

Wszystkich miłośników kina Ameryki Południowej zapraszamy na projekcję filmu “El hijo de la novia”, która odbędzie się w Szkole Języków Iberyjskich Porto Alegre w Krakowie w sobotę o godzinie 18:00.

Film przedstawia historię Rafaela, zagubionego pracoholika. Jest pozbawiony złudzeń, niezadowolony z życia, nie ma na nic czasu, nie radzi sobie ze swoją córką, eks-żoną, rodzinną restauracją i nową narzeczoną. Dzięki pomocy najbliższych odnajduje sens życia.
„Syn panny młodej” to dzieło argentyńskiego reżysera Juan José Campanella, laureata nagród na festiwalach w Argentynie, Montrealu, Sao Paulo oraz w Havanie. Obraz wzrusza i rozśmiesza widzów na całym świecie.

Spieszcie się, liczba miejsc ograniczona. Zapisy w sekretariacie Szkoły Języków Iberyjskich Porto Alegre w Krakowie przy ul. Św. Gertrudy 7.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>