Archiwa kategorii: Aktualności

Poznań Grunwald

Poznań Grunwald. Gdzie warto się wybrać?

Grunwald to dzielnica Poznania znajdująca się w południowo-zachodniej części miasta. Niegdyś (a dokładniej w latach 1954-1990) stanowiła jedną, sporą dzielnicę administracyjną o tej samej nazwie, dziś w jej skład wchodzą trzy osiedla samorządowe: Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald.

Ferie 2015

Ferie zimowe 2015 w poszczególnych województwach

Ledwo skończą się święta Bożego Narodzenia, a nadejdą ferie 2015. Jak mieszkańcom poszczególnych województw podobają się daty ferii? Jakie plany można mieć na zimową przerwę świąteczną? My dziś informujemy, kiedy są ferie w danym województwie i co fajnego można w konkretnym regionie robić.

Lublin Praca

Rozwój Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego szansą na lepsze miejsca pracy dla studentów

Katolicki Uniwersytet Lubelski zawsze wymieniany jest jako jeden z najlepszych w Polsce. Nie osiada jednak na laurach i co roku może pochwalić się nowymi sukcesami. Dodatkowo rozpoczęcie współpracy z zagranicznymi uniwersytetami z pewnością wpłynie pozytywnie na powstawanie nowych inicjatyw międzynarodowych oraz poszerzenie rynku pracy.

Bydgoszcz Praca

Bydgoszcz – daj jej szansę!

Bydgoski rynek pracy nie należy do najłatwiejszych. Tutejsi przedsiębiorcy muszą zabiegać nie tylko o klientów, ale i o wykwalifikowanych pracowników. Dla najzdolniejszych jest szansa na stałą pracę i na przyzwoite zarobki. Bydgoszcz to naprawdę miasto z przyszłością, wystarczy dać mu szansę.

Dzień Turystyki 2013

Promocje na przewodniki [nawet -40% taniej]

Wydawnictwo Bezdroża ogłosiło promocję na Światowy Dzień Turystyki 2013, który obchodzimy 27 września. Dlatego przez cały tydzień od 24 do 30 września 2013 publikacje dostępne w księgarni internetowej dostępne są z rabatami do 40 procent.

Warszawa

25% taniej: przewodnik Warszawa i okolice. Wycieczki i trasy rowerowe

Dzisiaj w promocji przewodników Wydawnictwa Bezdroża można kupić o 1/4 taniej książkę „Warszawa i okolice. Wycieczki i trasy rowerowe. Wydanie 1″. Napisany przez pasjonatów dwóch kółek przewodnik pomoże Ci odkryć ciekawe miejsca wokół polskiej stolicy. Wygląda na idealny weekendowy pomysł w wakacje!

Wygraj weekend w hotelu Haffner w Sopocie!

Praktyczny Przewodnik, serwis Hotele.pl oraz Hotel Haffner zapraszają do wzięcia udziału w konkursie o weekendowy pobyt w Sopocie! Zadanie konkursowe jest proste, a nagroda wiele warta!

SPA Sopot
W hotelu możesz się zrelaksować oraz odnowić ciało i umysł

Nagroda:
Wygraj weekendowy pobyt w hotelu Haffner w Sopocie (2 noclegi), dla dwóch osób
Voucher na nocleg jest do wykorzystania do 31 maja 2013 roku (z wyjątkiem okresu 26.04-06.05).