Długie weekendy

Gdzie na długi weekend sierpniowy 2011?

Na weekendowe zwiedzanie przy kawie i powolnym spacerze nadają się małe urokliwe miasteczka oraz wybrane atrakcje dużych miast. Gdzie w Polsce spędzić długi weekend sierpniowy 2011?

Bez wątpienia do tego zestawienia kwalifikuje się Sandomierz, który zyskał w nowożytnych czasach sławę dzięki serialowi telewizyjnemu. Jeżeli go nie oglądaliście i nie zostaliście fanami ojca Mateusza, niech Was zachęci nasza rekomendacja. Z Krakowa i Lublina, a pewnie i bliższych miejscowości, do Sandomierza można dojechać autobusami.

Ci z Was, którzy mieszkają na Lubelszczyźnie, a nie podróżowali nigdy do Włodawy, powinni wziąć ją pod uwagę. Tym bardziej, że zwiedzanie miasteczka można połączyć z wypadem nad jedno z ciekawszych jezior – Jezioro Białe.

Ostatnie otwarcie atrakcyjnych lotów krajowych przez Eurolot powoduje, że szybciej i przyjemniej możemy dostać się do dużych miast, takich jak Kraków, Wrocław i Gdańsk.

A Ty gdzie się wybierzesz na długi weekend? Daj znać i zainspiruj innych!

Kvarner bucht urlaub

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>