Podróże, turystyka - magazyn

Maroko w drugim numerze YouGO! Magazine

Ukazał się drugi numer magazynu o podróżach YouGO! Magazine. Tym razem głównym tematem jest wyprawa do Maroka. W środku znaleźć można również relację z zawodów Calcio Storico we Florencji, inspirujące zdjęcia, konkurs oraz porady, jak spędzić jesienne miesiące nie łapiąc chandry.

Najnowsze wydanie dostępne jest pod adresem www.yougo.pl/magazine – tam można pobrać swój egzemplarz lub przekartkować go online, a także zapisać się na bezpłatną subskrypcję.

– Do naszego zespołu dołączyli kolejni podróżnicy. Dzięki Patrykowi Świątkowi i Bartkowi Szaro mamy okazję poznać ich przygody z Maroka, które zjeździli wypożyczonym samochodem. Powitaliśmy także Elizę Malec, która będzie regularnie publikować fotografie z wypraw w najdalsze zakątki świata – mówi Grzegorz Pękała, odpowiedzialny za YouGO! Magazine. – Cieszymy się, że kolejne osoby pragną tworzyć z nami magazyn. Serdecznie zapraszam do współpracy wszystkich, którzy udają się na wycieczki dalsze i bliższe. Okolice miejsc, w którym mieszkamy, są często równie interesujące co miejsca na dalekim Czarnym Lądzie czy w Oriencie.

Potwierdzeniem tej opinii jest otwierający wydanie kalendarz najbliższych imprez turystycznych w Polsce. Jest też konkurs, w którym do wygrania są trzy przewodniki Wydawnictwa Nowy Świat po Turcji, Nowym Jorku oraz Toskanii i Umbrii. Oprócz Maroka i Florencji odwiedzamy także wulkan Bromo na Jawie i winiarski region Coonawarra w Australii. O tym, jak radzić sobie z jesienną chandrą, pisze Agata Chwedczuk. Jej artykuł zilustrowany został zdjęciami uczestników wakacyjnego konkursu serwisu PraktycznyPrzewodnik.pl.

Kolejny numer YouGO! Magazine, który ukaże się w listopadzie, poświęcony będzie wschodniej Polsce oraz Ukrainie. W końcu zima najbardziej trzyma na Wschodzie, poza tym już pora przygotować się turystycznie na Euro 2012!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>