Poznaj Praktyczny Przewodnik: Asia Bienek

Chcielibyśmy przedstawić Wam nasz zespół, który stale powiększa się oraz otwarty jest na nowych Podróżników. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, serdecznie zapraszamy – napisz na kontakt@yougo.pl. Dzisiaj prezentujemy Wam Asię Bienek, którą nieustannie pytamy w redakcji o to, gdzie warto pojechać do Włoch, co znaczą słowa włoskich piosenek oraz gdzie będzie jutro – bo w miejscu nie usiedzi.

Joanna Bienek

Asia Bienek


Asia Bienek o sobie:

Podróże to coś, co otwiera na świat i ludzi, rozwija wyobraźnię i poszerza horyzonty, to coś, co pasjonowało mnie od zawsze. W szczególny sposób urzekły mnie podróże do Włoch oraz Turcji.

Ukończyłam studia na kierunku filologia włoska, od października uczę się w szkole policealnej na kierunku turystyka, by móc poznać podróże od tej drugiej strony.

W wolnych chwilach, poza szkołą i YouGO!, oglądam filmy, czytam książki, słucham muzyki, spotykam się ze znajomymi oraz marzę o kolejnych podróżach, bo miejsc, do których chciałabym pojechać jest nadal wiele.

Więcej o Asi:
http://podrozeija.wordpress.com/
http://www.laurapausini.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>