Wigilijny Małopolski Smak 2011 w Krakowie

Wigilijny Małopolski Smak 2011

Zarówno na Rynku Głównym w Krakowie, jak i w galeriach handlowych, można zauważyć wzmożoną aktywność zakupową mieszkańców Krakowa. Oprócz poszukiwania wymarzonych prezentów, rozpoczęły się polowania na najlepsze smakołyki. Dla zainteresowanych lokalnymi małopolskimi wyrobami mamy pewną propozycję.

Zapraszamy do udziału w grudniowej odsłonie największego kulinarnego wydarzenia w regionie. Na Rynku Głównym od piątku do poniedziałku (16-19 grudnia) będzie można zaopatrzyć się w małopolskie świąteczne wyroby.

Wśród oferowanych produktów znajdą się tradycyjne wędliny, wyroby piekarnicze i cukiernicze, ryby, przetwory owocowo-warzywne, a także gotowe dania wchodzące w skład tradycyjnego świątecznego menu. Kapusta z grzybami, barszcz, uszka, pierogi to potrawy, po które warto się wybrać na Rynek, chociażby po to by degustować.

Wigilijny Małopolski Smak oraz Małopolski Festiwal Smaku to imprezy promujące turystykę kulinarną, dzięki którym na Małopolską Listę Produktów Tradycyjnych wpisano już 46 produktów.

Kraków Małopolski Smak

Festiwal dla smakoszy jedzenia: Wigilijny Małopolski Smak 2011 w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>