Mistrzostwa Świata DJ’ów IDA 2011

Już jutro w Krakowie w Kinie Kijów.Centrum muzycy z Anglii, Francji, Włoch, Czech, Niemiec, Portugalii, Austrii i Polski będą walczyć o tytuł o najlepszego DJ’a na świecie.  Impreza rozpocznie się o 18.30.

Technical i Show to dwie konkurencje, w których rozegrają się zawody o tytuł mistrza świata. W pierwszej konkurencji zawodnicy zaprezentują indywidualne umiejętności dj’skie, a w drugiej będą mogli się popisać w drużynach, korzystając z samplerów i instrumentów muzycznych.

Podczas zawodów odbędzie się koncert „ethno-electro” (łączący elementy folklorystycznej muzyki góralskiej z nowoczesnymi brzmieniami elektro-basowymi) GOORAL LIVE, będą pokazy dj’skie największych gwiazd turntablizmu, takich jak: DJ TROUBL (Francja), DJ UNKUT (Niemcy), FADER PENETRATORS (Belgia),  DJ MANDRAYQ (Włochy). DJ IRIE – pięciokrotny Mistrz Holandii wykona swój audiowizualny show.

Mistrzostwa Świata DJ’ów IDA 2011 w Krakowie odbędą się już po raz czwarty.

Cena biletu (dostępny w kasach kina): 59 zł. Do każdego biletu płyta z utworami występujących wykonawców gratis.

Kto z Was się wybiera? Czekamy na relacje, zdjęcia i komentarze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>