Konkurs o bilety

Konkurs podróżniczy: Wygraj bilety autokarowe Ecolines

Jeżeli chcesz przejechać się za darmo po Europie, zwróć uwagę na ten konkurs – możesz wygrać podwójny bilet w dwie strony od Ecolines Polska sp. z o.o. Wystarczy, że podasz ciekawy pomysł na podróż po trasach tej międzynarodowej linii autobusowej i zachwycisz nim jury!

Walka o bilety potrwa do 15 kwietnia 2013. Szczegóły poniżej:

Regulamin konkursu
Organizatorem konkursu jest portal internetowy www.yougo.pl.
Nagrody funduje Ecolines Polska sp. z o.o. (dwa podwójne bilety open na siatkę połączeń Ecolines Polska sp. z o.o.).
Laureatów konkursu wybierze jury złożone z przedstawicieli portali www.yougo.pl i www.ecolines.net/pl.
Zadaniem konkursowym jest przedstawienie swojego pomysłu na podróż, która mogłaby odbyć się w ramach siatki połączeń obsługiwanych przez Ecolines Polska.
Organizator nie narzuca żadnej formy nadsyłanych zgłoszeń, jednak powinny one być oryginalne, tzn. napisane przez autora i niepublikowane wcześniej w innych serwisach internetowych bądź mediach.

Zgłoszenia dokonać można poprzez aplikację konkursową w serwisie www.facebook.com. Aby dodać zgłoszenie należy „Polubić” profile https://www.facebook.com/pages/YouGO/195451643826538 oraz https://www.facebook.com/ECOLINES?fref=ts
Zgłoszenia można nadsyłać do 15 kwietnia 2013 roku.
Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 25 kwietnia 2013 roku i będą wynikami ostatecznymi.
Organizator poinformuje zwycięzców o nagrodzie poprzez adresy e-mail podane w aplikacji konkursowej. W przypadku braku odpowiedzi na e-mail w ciągu 7 dni, nagroda może zostać przyznana innej osobie.
Zgłoszenia nadesłane na konkurs mogą być opublikowane w serwisach internetowych należących do YouGO! sp. z o.o. oraz Ecolines Polska sp. z o.o., jak również w ramach www.facebook.com
W kwestiach spornych decydujący głos ma organizator. Kontakt z organizatorem przez e-mail kontakt@yougo.pl