Białka Tatrzańska narty

Ogólnopolska Inauguracja Sezonu Zimowego 2011/2012

W sobotę, 10 grudnia, w Ośrodku Narciarskim BANIA w Białce Tatrzańskiej oficjalnie zostanie otwarty sezon zimowy 2011/2012.

Impreza organizowana jest przez Małopolską Organizację Turystyczną i Województwo Małopolskie już po raz piąty! Wraz z rozpoczęciem uroczystości o godzinie 10:30 równolegle odbywać się będzie seminarium branżowe dla właścicieli stacji narciarskich, instytucji i podmiotów włączających się w rozwój turystyki zimowej oraz mediów. W seminarium oraz symbolicznym otwarciu sezonu, uczestniczyć będą m.in. najwyżsi przedstawiciele władz Województwa Małopolskiego, Ministerstwa Sportu i Turystyki, POT, parlamentarzyści oraz samorządowcy.  Podobnie jak w latach poprzednich, istotnym elementem programu będzie również prezentacja Akcji „Bezpieczny Stok” zaaranżowany przez służby ratownicze.

Kulminacyjnym momentem dnia będzie zjazd na nartach Pani Minister Katarzyny Sobierajskiej, który planowany jest na godzinę 13:00. Podczas imprezy planowany jest szereg zabaw, konkursów i turniejów, nie tylko dla dzieci. Na zakończenie dnia zaproszeni goście zregenerują siły w Termie Bania.

Rozpocznij swój sezon narciarski razem z nami!

Fotorelacja z Rozpoczęcia Sezonu w Białce już wkrótce.

Mapa Białki Tatrzańskiej