Archiwa kategorii: Dla dzieci

SFR Bielsko Biała

Bielsko-Biała: polskie kreskówki w Studiu Filmów Rysunkowych

Bielsko-Biała jest niepodważalną stolicą polskich kreskówek. To właśnie tutaj wszystko się zaczęło – w Studiu Filmów Rysunkowych, w którym powstanie interaktywne muzeum polskich bajek „Bajkowe miasto”. Mimo wieku, Bolek i Lolek, Reksio oraz Błękitny Rycerzyk swoimi przygodami nadal bawią i uczą kolejne pokolenia najmłodszych.

Dąbrowa Leśna Stajnia Koni

Z dzieckiem na Mazowsze

Ostatnia podróż z dzieckiem śni Ci się po nocach? Nie możesz zasnąć, wspominając marudzącą przez całą drogę pociechę? Jest rozwiązanie – kampania „Mazowsze. Weekend dwa kroki stąd” przekonuje, że nie trzeba pokonywać setek kilometrów, aby spędzić miło czas w otoczeniu przyrody. Wystarczy rozejrzeć się po swojej najbliższej okolicy.

Jura Park w Bałtowie

Z pewnością każdy z nas zastanawiał się kiedyś, dlaczego w Polsce nie ma dużych, interesujących parków rozrywki i nie mam na myśli tylko kolejek górskich podnoszących adrenalinę, ale również parki tematyczne. Na zachodzie istnieje wiele takich miejsc. Każdy, kto odwiedził Włochy, Hiszpanię czy Niemcy z pewnością kojarzy, któreś z nich.
W ostatnich latach w naszym kraju powstało już kilka pojedynczych parków, które mogą zainteresować osoby w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach, między inni Park Miniatur czy Park Dinozaurów w okolicach Andrychowa w Małopolsce.