Bitwa Wodna

Bitwa Gwiazd w wodzie

Wodna Bitwa Gwiazd, która zainauguruje uroczyście sezon letni w Niskich Tatrach, odbędzie się w weekend 15-16 czerwca 2013 w słowackiej Tatralandii. Wśród celebrytów, którzy przyjadą się popluskać w basenach, są Przemysław Saleta, Natalia Siwiec i Ewa Chodakowska.

Międzynarodowy konkurs Water Battle gościć będzie zespoły ze Słowacji, Czech i Polski. Na wodzie i na lądzie będą odbywały się nietypowe konkurencje sportowe. Uczestników będą wspierać gwiazdy showbiznesu.

Polskę wspomagają m.in. Natalia Siwiec (gwiazda Euro 2012), Przemek Saleta z córkami, Ewa Chodakowska (znana trenerka fitness).

Oprócz całodziennego programu rozrywkowego będzie można uczestniczyć w rozmaitych konkurencjach sportowych z udziałem gwiazd, takich jak poszukiwanie skarbu w basenie do nurkowania, zjazd na U-rampie, zjazd na Banana Fun czy strzelanie z łuku w stylu Wilhelma Tella.

Na wszystkich gości, którzy będą chcieli zobaczyć Water Battle, czekają też atrakcje nowego kompleksu Tropical Paradise. Młodsi będą mogli szukać skarbu rozbitego na rafie żaglowca, a amatorzy kąpieli mają do dyspozycji dwa baseny ze słodką wodą i dwa z morską o temp. 32 stopni Celsjusza.

W Tatralandii jest specjalny basen do nurkowania. Młodzi odkrywcy mogą szukać muszli i pereł. Największą atrakcją jest jednak widok prawdziwej rafy koralowej i jej mieszkańców – ukwiały i kolorowe ryby, które żyją w swoim własnym świecie w akwarium z sześcioma metrami sześciennymi wody morskiej.

Tatralandia oddalona jest tylko o godzinę drogi od granicy z Polską. Znajduje się tu 14 basenów (w tym 9 całorocznych) oraz 30 rur i zjeżdżalni, liczne restauracje i kawiarenki.

Bitwa Wodna

Imprezy / / / Przewodnik Turystyczny po Polsce.