King Square Wejście

Tanie zakupy w Krakowie: odzież w King Square i Biedronka

Jeśli łączycie zwiedzanie z zakupami, to mamy wiadomość. W Krakowie pojawiło się nowe miejsce, w którym można kupić tanie ubrania oraz skorzystać z Biedronki. Tuż obok Centrum Handlowego Tandeta wyrosły budynki King Square.

W butikach można zaopatrzyć się w tanią odzież, często nieznaną z galerii handlowych. Miłośnicy zakupów mogą tam wyszperać ciekawe propozycje, które nie uderzą po kieszeni. Centrum czynne jest codziennie – od poniedziałku do soboty między 9 a 20, a w niedziele od 9 do 18.

Na parterze budynków zlokalizowano Biedronkę, w której można zaopatrzyć się w jedzenie i artykuły gospodarstwa domowego.

King Square mieści się przy zbiegu ulic Krzywda i Powstańców Wielkopolskich, nieopodal przystanku tramwajowego „Kuklińskiego”. Po remontach dróg i wybudowaniu nowej linii tramwajowej dojazd do tego miejsca jest całkiem dobry.

Zdjęcia King Square

Mapa dojazdowa do King Square Kraków

Więcej: king-square.pl/sklepy

6 myśli nt. „Tanie zakupy w Krakowie: odzież w King Square i Biedronka

  1. Przewodnik Turystyczny po Polsce Autor wpisu

   Niestety, Google samo zaktualizuje tę mapę, nie mamy na to wpływu.

 1. wodnik

  mapka średnio dokłada, ale jak chcesz dojechać do Kinga to polecam tramwajem. Wysiadasz na przystanku Powstańców wielkopolskich i potem idziesz w lewo trochę i zaraz zobaczysz galerie ;)

 2. Amiranda

  Dojazd do Kinga jest calkiem niezły, ja jeżdżę 13 z bronowic i też wysiadam na powstańców wielkopolskich. Stamtąd ide na piechotę bo to rzut beretem ;)

 3. zakupoholiczka

  Ja mieszkam na Krowodrzy Górce i tez mam niezły dojazd, bo jezdze bezpośrednio tramwajem 7.

 4. Lena

  nic dziwnego, że dojazd jest dobry po tych wszystkich remontach, w końcu o to chodziło ;) ale to spore ułatwienie nie musieć się tłuc godzinami. Myśle, że będą same korzyści i dla KS i dla całego Płaszowa

Możliwość komentowania jest wyłączona.