Logo Bielsko-Biała

Bielsko-Biała w kadrze młodych filmowców

Do 12 grudnia (poniedziałek) masz szansę wygrać 5 000 zł w konkursie na film promocyjny miasta Bielsko-Biała. Konkurs jest otwarty dla wszystkich, a szczególnie mile widziani są młodzi amatorzy i filmowi zapaleńcy.

Produkcje filmowe można składać w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej. Film promujący miasto powinien trwać maksymalnie 8 minut. Można nakręcić go kamerą, aparatem cyfrowym lub telefonem komórkowym. Również formaty są dowolne: MPEG4, Divx, Xvid lub .MOV czy .AVI. Ważne, by obraz nie zawierał treści dyskryminujących, nie naruszał czyjejś godności ani nie ranił przekonań religijnych lub politycznych.

– Film powinien w sposób nowatorski i oryginalny ukazywać specyfikę, walory i niepowtarzalność Bielska-Białej – mówi Anna Zgierska, Naczelnik Wydziału Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. – Liczymy na kreatywnych amatorów, którzy pokażą Bielsko-Białą swoimi oczami. Czekamy na prace, które oddają klimat miasta oraz miejsc popularnych wśród młodzieży. Konkurs skierowany jest nie tylko do mieszkańców, ale także do turystów oraz miłośników stolicy Podbeskidzia.

Prace należy składać do 12 grudnia 2011 roku w zamkniętych kopertach, w Wydziale Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, pl. Ratuszowy 5, pokój 302, do godz. 10.00. Na kopercie należy umieścić informację o liczbie znajdujących się w niej prac oraz nagłówek: „konkurs na film promocyjny Bielska-Białej”.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody:
I miejsce: 5.000 PLN
II miejsce: 3.000 PLN
III miejsce: 2.000 PLN.

Zobacz szczegółowy regulamin konkursu

Z czym Tobie kojarzy się Bielsko-Biała? Czy składasz film na konkurs? Napisz w komentarzu!