Czasopismo turystyczne

Nowy numer YouGO! Magazine w nowej szacie graficznej

Przełom roku to dobry czas na podsumowanie podróży i zaplanowanie kolejnych. Dlatego w trzecim wydaniu YouGO! Magazine przeczytać można relacje z wycieczek do Odessy i na Suwalszczyznę, jak również obejrzeć inspirujące zdjęcia z Podlasia i Tajlandii. Magazyn zyskał też nowy wygląd.

Świąteczny numer YouGO! Magazine (3/2011), który można pobrać z www.yougo.pl/magazine, podpowiada, gdzie warto udać się na jarmark bożonarodzeniowy i co kupimy w poszczególnych miejsowościach turystycznych. Polecamy również region enoturystyczny – Szampanię, jak również nowe przewodniki w księgarniach. – Zebraliśmy również oferty biur podróży, które polecają najciekawsze pozycje ze swoich katalogów. Dzięki temu planowanie wakacji na przyszły rok będzie odrobinę łatwiejsze – mówi Grzegorz Pękała z YouGO! Magazine. – Zapraszamy też Czytelników do podzielenia się swoimi fotografiami z wypraw oraz polecenia atrakcji turystycznych, które warto opisać na łamach magazynu.

YouGO! Magazine zyskał całkowicie nowy, elegancki wygląd. – Strony są teraz bardziej przejrzyste, gdyż zmieniliśmy ich układ oraz wprowadziliśmy więcej wyrazistych czcionek, kolorów i elementów graficznych z identyfikacji wizualnej marki YouGO! – mówi Katarzyna Kowalska, właścicielka agencji projektów graficznych (kkowalska.com). – Galerie zdjęć prezentowane są na ciemnym tle, które uwypukla walory fotografii. Poprawiliśmy też nawigację.

Co jeszcze w magazynie? Poznacie trochę naszej ekipy i podpowiemy jak taniej kupować przewodniki turystyczne. Z tego co już słyszymy o magazynie, spodobają się Wam zdjęcia. Zatem zapraszamy!

Zobacz YouGO! Magazine tutaj!

Podróże Magazyn

Nowy numer YouGO! Magazine już do obejrzenia za darmo na yougo.pl/magazine