TrabiExpo 2011 Gdów

Zlot trabantów TrabiEXPO 2011 w Gdowie

Już tradycją się stało, że na początku września miłośnicy samochodów z fabryki w Zwickau, spotykają się rokrocznie na ogólnopolskim zlocie trabantów. Również i w tym roku TrabiEXPO będzie miało miejsce w Gdowie w dniach 2-4 września 2011.

Zlot użytkowników, miłośników i fanów marki Trabant to przede wszystkim dobra zabawa i okazja do spotkania się i wymiany doświadczeń związanych z użytkowaniem „mydelniczek”. Krakowski oddział klubu Cartoontrabant już od ośmiu lat organizuje spotkanie dla enerdowskich plastikowych aut. Jak zwykle spotkanie rozpoczyna się w piątek. Na początku rejestracja uczestników, a następnie nocne rozmowy i kupa śmiechu oraz zabawy.

W kolejnym dniu trabanciarze wyruszą na paradę, gdzie czekają ich liczne atrakcje. Wieczorem odbędzie się ognisko. Natomiast w niedzielę nastąpi zakończenie zlotu i wręczenie nagród.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Dodatkowe informacje na trabiexpo.pl

Kto z Was wybiera się na zlot? Ręka w górę – najlepiej przez Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>