Konkurs na zdjęcie z wakacji

Wygraj biżuterię za zdjęcie z urlopu!

Jeżeli robiliście zdjęcia na wakacjach to teraz szybko swoje fotki możesz „przekuć” w biżuterię. Autorska, ręcznie tworzona biżuteria od Kaboszonerii czeka na Was w konkursie na foto z wakacji 2012. Każdy kto prześle relację z podróży do 30 września 2012 ma szansę także na podróżnicze niespodzianki od serwisu turystycznego www.yougo.pl

Kaboszoneria to autorska biżuteria wykonana z kaboszonów, czyli szklanych, przezroczystych kamieni. – Specjalnością Kaboszonerii są projekty na indywidualne zamówienie klientów. Pomysł wziął się z podejrzanych na blogu magnesów na lodówkę i ewoluował w stronę wisiorków, kolczyków, pierścionków, a nawet spinek do mankietów i guzików – mówi Agata Chwedczuk z www.kaboszoneria.blogspot.com.

Trzy zestawy tej wyjątkowej biżuterii oferują dla autorów najlepszych fotek blog turystyczny Praktyczny Przewodnik, portal YouGO! i Kaboszoneria. – Jak co roku podróżnikom wracającym z wakacji proponujemy zabawę na najciekawszą fotografię – mówi Grzegorz Pękała z www.yougo.pl. – Oprócz biżuterii za wyróżniające się zdjęcia przyznamy też upominki przydatne każdemu turyście.

Zdjęcia mogą być zrobione w Polsce lub za granicą. Co będą przedstawiać? Tematyka nie jest ograniczona – to już zależy od Twojej inwencji. Zgłoszenie w konkursie prześlij na konkurs@yougo.pl – wymagane jest także polubienie profili Kaboszonerii i YouGO! na Facebooku.

Szczegóły w portalu podróżniczym YouGO!