Archiwa kategorii: Relaks

poznan-relaks-malta-02

Zdjęcia z Malty [Poznań]

Jezioro Maltańskie to główny teren rekreacyjny dla mieszkańców Poznania. Można tu jeździć na rolkach lub nartach, uprawiać zorbing i sporty wodne, a także zrelaksować się w termach.

Relaks / / / Przewodnik Turystyczny po Polsce.

Mazowsze miodem płynące

Kojarzysz Mazowsze tylko z zatłoczoną, tętniącą życiem Warszawą? To błąd – w tym pięknym regionie wystarczy przysłowiowy rzut beretem, aby znaleźć się w miejscach, gdzie po ciężkim tygodniu w mieście można ukoić duszę i ciało, wypocząć w niewielkich ośrodkach SPA blisko natury. W końcu Mazowsze
to weekend zaledwie dwa kroki stąd!

Ciekawe kawiarnie: Chocoffee w Krakowie

Jeżeli masz ochotę na słodkości, możesz zasiąść w jednym z ogródków na Rynku Głównym (dobre dla lubiących tłumy turystów) lub gdzieś w bocznych uliczkach. Jeśli oczekujesz odrobiny luksusu, sprawdź Chocoffee przy ulicy Wiślnej 8.

Ciekawe kawiarnie: Mostowa ArtCafe w Krakowie

Nowe miejsce na kawiarnianej mapie Krakowa. Pojawiło się wraz z powstaniem słynnego mostu miłości na Wiśle – kładki Bernatki, która łączy Kazimierz i Podgórze. Mostowa ArtCafe często pęka w szwach i tłum wylewa się na stoliki wystawione na ulicę. Zdecydowanie warto jednak sprawdzić, czy znajdziemy tu dla siebie miejsce na popołudniową kawę lub wieczorne piwo.