Żubr Podlasie

Konkurs na zdjęcie z Województwa Podlaskiego – wygraj super koszulkę z żubrem!

Wygraj koszulkę województwa podlaskiego z designerskim żubrem! Prześlij zdjęcie z tego województwa i daj sobie szansę na atrakcyjną nagrodę!

Praktyczny Przewodnik przygotował dla Was nowy konkurs, w którym do wygrania jest wspaniała koszulka województwa podlaskiego z kolorowym żubrem. Chcemy ją przekazać osobie, która lubi i chce promować ten region Polski.

Regulamin
Zadanie jest proste. Aby wygrać koszulkę, należy do 31 sierpnia 2011 wykonać dwie łatwe czynności:

1. Polub nas na Facebooku: http://www.facebook.com/Praktyczny.Przewodnik
To idealne miejsce do śledzenia konkursu, bo pewnie pojawią się dodatkowe nagrody i akcje specjalne.

2. Przyślij swoje zdjęcie lub fotoreportaż z Województwa Podlaskiego na konkurs@praktycznyprzewodnik.eu i czekaj na ocenę Jury, które zdjęcie nadesłane na konkurs wygra.
Zgłoszenie powinno zawierać zdjęcie (opis też nie zaszkodzi), a także imię i nazwisko autora i adres korespondencyjny. Prosimy, aby pojedyncza fotografia miała rozmiar maksymalnie 300kb.

Zgłoszenia będziemy publikować w miarę na bieżąco na www.praktycznyprzewodnik.pl – zastrzegamy sobie również prawo do nieodpłatnego użycia Waszych fotografii w naszych serwisach i publikacjach.
Najciekawsze zdjęcie wybierze Jury, przysłuchując się komentarzom Internautów, w dwa tygodnie po zakończeniu przyjmowania prac. Jego autor otrzyma nagrodę – koszulkę województwa podlaskiego z żubrem.

Powiedz o konkursie swoim znajomym i zwiększ swoje szanse!

——–
Kilka słów o żubrze na koszulce:

Logotyp marki Województwo Podlaskie został zaprojektowany przez profesora Leona Tarasewicza, światowej sławy artystę, jednego z najbardziej intrygujących malarzy współczesnych. Leon Tarasewicz urodził się w Waliłach, w województwie podlaskim i wciąż utrzymuje silne związki z regionem. Jest laureatem wielu nagród m.in. Paszportu Polityki, Nagrody im. Jana Cybisa, Nagrody Fundacji Zofii i Jerzego Nowosielskich. W roku 2007 otrzymał Wielką Nagrodę Fundacji Kultury za rok 2006.

Znajomość Województwa Podlaskiego, jego historii, różnorodności religijnej, krajobrazów, sztuki ludowej oraz lokalnej społeczności i jej obyczajów zaowocowała stworzeniem logotypu, który łączy w sobie tradycję, występującą chociażby w charakterystycznym krzyżowym hafcie ludowym, z elementami współczesnymi, charakterystycznymi dla twórczości profesora Tarasewicza. Głównym motywem logotypu pozostał ważny dla Województwa żubr, który został zbudowany przez artystę z wielu różnobarwnych kwadratów, tworząc nowoczesną kompozycję, nawiązującą do współczesnego obrazu komputerowego i symbolizując jednocześnie „bogactwo różnorodności” Województwa Podlaskiego.

źródło: System Identyfikacji Wizualnej Województwa Podlaskiego

Więcej o regionie w oficjalnym portalu Województwa Podlaskiego www.wrotapodlasia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>