Gdzie lecieć 2012

Gdzie pojechać w 2012 roku? Wskaż i wygraj nagrodę!

Zastanawiamy się właśnie, gdzie nie może nas zabraknąć w roku 2012. Będzie to w końcu wyjątkowy rocznik. W Polsce Euro 2012, w Wielkiej Brytanii Igrzyska Olimpijskie (Londyn), a poza tym jest mnóstwo wydarzeń, które warto zobaczyć. A więc? Pomóżcie nam zrobić imprezowy przewodnik na rok 2012! Czekają nagrody!

Gdzie pojechać w roku 2012 – to pytanie tkwi mocno w naszej głowie i liczymy na Wasze podpowiedzi. Chcielibyśmy zaprosić Was do zabawy, a przy okazji ufundować przewodniki turystyczne. Najciekawsze propozycje wyjazdów opublikujemy w magazynie podróżniczym YouGO! Magazine oraz w serwisach internetowych Praktyczny Przewodnik.

Zasady konkursu są następujące:

 1. Prześlij pod konkurs@yougo.pl nazwę, dokładne daty i własny opis ciekawej imprezy albo wycieczki, na którą chcesz pojechać. Mile widziane są Twoje zdjęcia, jeśli już byłaś/eś na tym wydarzeniu.
 2. Wybierz z oferty Wydawnictwa Bezdroża przewodnik turystyczny, który chcesz otrzymać i wklej linka do niego w mailu.
 3. Polub nasz profil na Facebook YouGO!

Na propozycje czekamy do 31 stycznia 2012.
Spośród zgłoszeń wybierzemy najciekawiej opisaną propozycję i jego autorowi ufundujemy wskazany przez niego przewodnik*. Przewidujemy też osobne wyróżnienia dla tych, którzy prześlą zdjęcia lub zaskoczą nas oryginalnością! Chyba warto poświęcić 5 minut i mieć szansę na nagrodę? ;)

* Jury ma prawo skonsultować z Tobą wybór przewodnika i wybrać inny (np. w przypadku jego niedostępności). Organizatorem zabawy jest YouGO! sp. z o.o. (wydawnictwo Bezdroża nie jest współorganizatorem). Aby otrzymać nagrodę musisz być fanem wskazanego wyżej profilu na Facebooku.

Dokąd pojechać? Gdzie polecieć? W jaki rejs się wybrać?
Wskaż i daj sobie szansę na miły upominek!

4 myśli nt. „Gdzie pojechać w 2012 roku? Wskaż i wygraj nagrodę!

  1. Przewodnik Turystyczny po Polsce Autor wpisu

   Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Na pewno w tym tygodniu.

  2. Marek

   Nie to, że jestem niecierpliwy, ale „ten tydzień” się już zakończył.

Możliwość komentowania jest wyłączona.