Archiwa kategorii: Zwiedzanie

Kolorowe Jeziorka

Rudawy Janowickie niedaleko Jeleniej Góry

Zgadnijcie, gdzie to – park narodowy w Stanach Zjednoczonych? Chiny? Otóż nie. Takie ładne widoki możemy zobaczyć w Polsce w Rudawach Janowickich niedaleko Jeleniej Góry.

Mazury Rejs

Podróż na Mazury [rejs po jeziorach]

Po 11 godzinach w autobusie relacji Kraków – Giżycko spędzonych przy akompaniamencie głośnych rozmów współpasażerów stoję w końcu na Placu Kościelnym w Mikołajkach. Jest piąta nad ranem, zapowiada się ciepły dzień.

Tarnów Zdjęcia

Zdjęcia Tarnowa

Tarnów w Małopolsce to jedno z piękniejszych miast w Polsce. A na pewno najcieplejsze w całym kraju. Polski biegun ciepła ma do zaoferowania ciekawe atrakcje turystyczne.

poznan-relaks-malta-02

Zdjęcia z Malty [Poznań]

Jezioro Maltańskie to główny teren rekreacyjny dla mieszkańców Poznania. Można tu jeździć na rolkach lub nartach, uprawiać zorbing i sporty wodne, a także zrelaksować się w termach.

Relaks / / / Przewodnik Turystyczny po Polsce.

Jezioro w sercu miasta – poznańska Malta

W Poznaniu jest bardzo popularny dowcip: „Spotyka się dwóch poznaniaków. Gdzie spędziłeś wakacje? Jak to gdzie? Jak co roku – na Malcie.”
Dowcip ten prezentuje dzisiejszą rekreacyjną rolę, jaką pełni poznańska Malta. Otoczona fantastycznymi atrakcjami jest ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu w środku miasta. Sama nazwa sięga bardzo dawnych czasów – XII wieku.